Publiceringsdatum: 2025-04-23
Letar du efter ett jobb inom administration, ekonomi, juridik? Det är nu möjligt för dig att få jobb som redovisningsekonom hos Avanzera AB. Sök nu om du är intresserad av att arbeta heltid hos Avanzera AB under tills vidare. De letar just nu efter nya medarbetare.
Denna position är tillgänglig i Stockholm. Avanzera AB har just nu en ledig tjänst som redovisningsekonom. Om du vill ta din karriär till nästa nivå, ta en titt på deras jobbannons och se om jobbet passar dig! Sök jobbet som redovisningsekonom hos Avanzera AB och ta chansen att ta din karriär till nästa nivå. Ansök senast torsdag den tjugoandra maj 2025.
Vårt uppdrag:
Avanzera rekryterar: Ekonomiansvarig/administratör till Processor AB i Spånga
Vår fantastiska kollega Monica ska snart gå i pension – och nu söker vi dig som vill ta vid och bli en del av ett sammansvetsat företag med lång historik, teknisk spetskompetens och hjärtat på rätt ställe.
Tjänsten är en tillsvidareanställning på heltid.
Processor är ett ingenjörs- och agenturföretag som i över 40 år har levererat lösningar inom industriell och kommersiell kyla, värmeväxling och vätskefiltrering. Från vårt kontor i Spånga – beläget i en trivsam villa i ett lugnt område – arbetar vi nära både kunder och leverantörer för att skapa kvalitativa och tekniskt genomtänkta lösningar.
Som ekonomiansvarig och administratör ansvarar du för den dagliga ekonomin och är även den som får kontoret att flyta på. Rollen är bred och passar dig som gillar variation, är strukturerad och trivs i ett mindre team där det är högt i tak och där man gärna hjälps åt.
Dina arbetsuppgifter innefattar bland annat:
Din bakgrund:
Vi söker dig som har tidigare erfarenhet av ekonomi och administration, gärna i en liknande roll. Du behöver inte vara civilekonom men du bör vara självgående, noggrann och trygg i din yrkesroll. Det här är en roll för dig som uppskattar stabilitet och vill bygga något långsiktigt tillsammans med oss.
Processor erbjuder en varm och trivsam arbetsmiljö där man tar sig tid för gemensamma fikastunder, firar födelsedagar med lunch, och ses för sommar- och julmiddagar tillsammans med respektive.
Vi ser gärna att du är på plats i Spånga cirka 3–4 dagar i veckan. Det finns möjlighet till viss flexibilitet.
Processor erbjuder dig:
Hos Processor får du en stabil och långsiktig arbetsplats med stor frihet under ansvar. Här är beslutsvägarna korta, arbetsklimatet avslappnat och du får stor möjlighet att påverka både ditt arbete och rutiner. Du kommer till ett företag där många stannar länge – och där det finns en omtänksam kultur där man ser varandra.
Vi erbjuder:
Tillträde: Så snart som möjligt enligt överenskommelse.
Välkommen att skicka in din ansökan via Avanzera redan idag! Vi intervjuar löpande.
Har du frågor är du varmt välkommen att höra av dig till ansvarig rekryterare Helena Elvin på mobil: 073-381 89 81 alternativt mail: helena.elvin@avanzera.se
Om oss:
Avanzera har funnits sedan 1998 och är ett auktoriserat bemanning - & rekryteringsföretag. Vi vet att varje person är unik och därför månar vi om att ditt nästa steg i karriären ska ge dig kunskap och erfarenhet som just du strävar efter. Vi lägger stor vikt vid personliga relationer och vill att du ska må bra och trivas i samarbetet med oss! Vi är din expert inom konsult- och rekryteringstjänster.
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Arbetstid | Heltid |
Företagsnamn | Avanzera AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | Tills vidare |
Organisationsnummer | 5565201182 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Redovisningsekonom |
Yrkesområde | Administration, ekonomi, juridik |
Avanzera AB söker en person till denna tjänst som redovisningsekonom med placerings i Stockholm. Om det låter intressant att arbeta som redovisningsekonom hos Avanzera AB skickar du in din ansökan senast 2025-05-22.
Källa: Arbetsförmedlingen
Stella Rekrytering och Ledarskap AB söker en person till tjänsten som redovisningsekonom i Gislaved.
2025-04-15
Mer infoBravura Sverige AB söker en person till tjänsten som redovisningsekonom i Helsingborg.
2025-04-25
Mer infoToday Consulting AB söker en person till tjänsten som redovisningsekonom i Helsingborg.
2025-03-10
Mer info